We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information you’ve provided to them or they’ve collected from your use of their services. More information

Schedule a meeting
×
MENU

Zlevňujeme až o 30 % značku Loake, britskou klasiku mezi obuví

09/05/2017
Back to the news list

Ať už vystupujete v dešti z typického černého taxi brázdícího Londýn, nebo se procházíte podzimním Brnem, Prahou či Berlínem, potřebujete kvalitní obuv. Boty Loake, vyráběné z nejkvalitnější kůže už od roku 1880, vás vezmou klidně až na kraj světa. A u toho samozřejmě elegantně doplní ležérní kalhoty, společenský oblek i na míru šitý kabát.

Ačkoliv nezáleží na tom, kam budete boty obouvat v následujících letech, záleží na tom, kde je nazujete poprvé. Jen v našich salónech jsou teď boty Loake se slevou 10–30 % pro pány s nohou od velikosti 6 až po velikost 12 (od 39 až po 47 v evropském číslování).

Jelikož znalec ví, že ne každému obleku lze sladit černé boty, je štěstí, že v této akci naplníte celý botník – čím víc párů si odnesete, tím větší slevu dostanete. A gentleman, který zakoupí poslední pár, celou akci ukončí.

Přijďte si je vyzkoušet do brněnského i pražského salónu a nebo si rovnou domluvte schůzku, na které se vám (a vašim novým botám) bude věnovat jeden z našich módních konzultantů.

Schedule a meeting