Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Zlevňujeme až o 30 % značku Loake, britskou klasiku mezi obuví

05/09/2017
Zpět na seznam novinek

Ať už vystupujete v dešti z typického černého taxi brázdícího Londýn, nebo se procházíte podzimním Brnem, Prahou či Berlínem, potřebujete kvalitní obuv. Boty Loake, vyráběné z nejkvalitnější kůže už od roku 1880, vás vezmou klidně až na kraj světa. A u toho samozřejmě elegantně doplní ležérní kalhoty, společenský oblek i na míru šitý kabát.

Ačkoliv nezáleží na tom, kam budete boty obouvat v následujících letech, záleží na tom, kde je nazujete poprvé. Jen v našich salónech jsou teď boty Loake se slevou 10–30 % pro pány s nohou od velikosti 6 až po velikost 12 (od 39 až po 47 v evropském číslování).

Jelikož znalec ví, že ne ke každému obleku lze sladit černé boty, je štěstí, že v této akci naplníte celý botník – čím víc párů si odnesete, tím větší slevu dostanete. A gentleman, který zakoupí poslední pár, celou akci ukončí.

Přijďte si je vyzkoušet do brněnského i pražského salónu a nebo si rovnou domluvte schůzku, na které se vám (a vašim novým botám) bude věnovat jeden z našich módních konzultantů.

Rezervace termínu schůzky