We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information you’ve provided to them or they’ve collected from your use of their services. More information

Schedule a meeting
×
MENU

Spojili jsme své síly s projektem Elegantní Česko

05/27/2016
Back to the news list

Chceme společně oživovat to nejlepší, co vytvořila naše země a její lidé. Ať už se jedná o módu, (vy)chování nebo životní styl. Hledat to, co mělo svou estetickou i kulturní hodnotu, a navracet tento um i do současné doby.

“Hlavní osou bude webový videoseriál. Jeho epizody budeme psát společně v reálném čase – za spolupráce s experty i se všemi, které to bude bavit skrze sociální sítě či schůzky. Jde vlastně o neustálé dobrodružné hledání. Takto můžeme společně vytvořit úplně nový obraz toho, co o minulosti víme. Zjistit neznámé souvislosti a zároveň se zamyslet nad tím, jak žijeme my. A třeba to ve finále bude vidět i na “živé galerii” v ulicích a na tom, jak se k sobě chováme,” říká autorka projektu, moderátorka a bývalá ředitelka divize ČT Nová média Pavlína Kvapilová.

Schedule a meeting