We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information you’ve provided to them or they’ve collected from your use of their services. More information

Schedule a meeting
×
MENU

Oblečte se výjimečně, buďte výjimeční

11/04/2020
Back to the news list

V salonech GALARD si zakládáme na jedinečnosti, a proto vítáme každý rok prémiové a kusově omezené kolekce košilovin. Společně s exkluzivními košilovinami ICONS od tradiční značky Thomas Mason jsme v letošní podzimní kampani uvítali také její tváře – výjimečně talentované herce a módní nadšence, Jana Cinu a Petra Vančuru. Pojďte se seznámit i vy.

Jedinečnost košilovin ICONS tkví v kvalitě a designu. Posláním těchto látek je podle značky Thomas Mason provázet nositele na cestě k úspěchu. Už jen to, že z těchto látek šije pouze 24 krejčovství po celém světě – a GALARD je mezi nimi – dává výsledné košili punc jedinečnosti. V rukách krejčího se látky z kolekce promění v oděv padnoucí na milimetry a svého nositele tak nadchnou pohodlím při nošení, který umocní i kvalita materiálu.

Kouzlo těchto látek nám učarovalo natolik, že jsme si jej nemohli nechat pro sebe. Hledali jsme muže, kterým jsou úspěchy vlastní. Košile z látek ICONS proto oblékli dva úspěšní čeští herciJan Cina, známý například z aktuální série Herec na ČT1, a Petr Vančura, člen činohry Národního divadla.

Divadelní prkna a světla reflektorů na chvíli vyměnili za návštěvu Kaiserštejnského paláce na Malé Straně, kde vznikla naše nová kampaň „Oblečte se výjimečně“. Právě kulisy honosné barokní památky, která v 18. století vznikla ze skic severoitalského architekta Giovanniho Battisti Alliprandi, nejlépe odpovídá tomu, jaká kolekce ICONS je – exkluzivní, luxusní… prostě výjimečná.

Oba herci oblékli košile šité na míru v odstínech bílé a světle modré, které jsou pro tuto kolekci typické. Ty kontrastovaly se zlatými tapetami, křišťálovými lustry a detaily z tmavého mramoru, které jsou vlastní barokní architektuře. Atmosféra dne nás na chvíli odvedla od výzev této nelehké doby, a proto věříme, že i vás na chvíli přenese do jiného světa.

Nemusíte se vydávat na Malou stranu, abyste se cítili výjimečně jako tváře naší kampaně. Stačí rozkliknout aplikaci Fabric Butler, díky které si novou košili z látek Albini či Thomas Mason objednáte na pár dotyků displeje přímo z našich salónů v Brně a v Praze.  Toužíte-li i po dalším rozšíření šatníku, dejte vědět – jsme k dispozici 24/7 a rádi vás uvidíme třeba na obrazovce při videohovoru. Nebo nás podpořte koupí dárkového poukazu pro vaše blízké či vás samotné s využitím v době, kdy se opět potkáme osobně.

Schedule a meeting