Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Oblečte se výjimečně, buďte výjimeční

04/11/2020
Zpět na seznam novinek

V salonech GALARD si zakládáme na jedinečnosti, a proto vítáme každý rok prémiové a kusově omezené kolekce košilovin. Společně s exkluzivními košilovinami ICONS od tradiční značky Thomas Mason jsme v letošní podzimní kampani uvítali také její tváře – výjimečně talentované herce a módní nadšence, Jana Cinu a Petra Vančuru. Pojďte se seznámit i vy.

Kouzlo těchto látek nám učarovalo natolik, že jsme si jej nemohli nechat pro sebe. Hledali jsme muže, kterým jsou úspěchy vlastní. Košile z látek ICONS proto oblékli dva úspěšní čeští herciJan Cina, známý například z aktuální série Herec na ČT1, a Petr Vančura, člen činohry Národního divadla.

Divadelní prkna a světla reflektorů na chvíli vyměnili za návštěvu Kaiserštejnského paláce na Malé Straně, kde vznikla naše nová kampaň „Oblečte se výjimečně“. Právě kulisy honosné barokní památky, která v 18. století vznikla ze skic severoitalského architekta Giovanniho Battisti Alliprandi, nejlépe odpovídá tomu, jaká kolekce ICONS je – exkluzivní, luxusní… prostě výjimečná.

Oba herci oblékli košile šité na míru v odstínech bílé a světle modré, které jsou pro tuto kolekci typické. Ty kontrastovaly se zlatými tapetami, křišťálovými lustry a detaily z tmavého mramoru, které jsou vlastní barokní architektuře. Atmosféra dne nás na chvíli odvedla od výzev této nelehké doby, a proto věříme, že i vás na chvíli přenese do jiného světa.

Nemusíte se vydávat na Malou stranu, abyste se cítili výjimečně jako tváře naší kampaně. Stačí rozkliknout aplikaci Fabric Butler, díky které si novou košili z látek Albini či Thomas Mason objednáte na pár dotyků displeje přímo z našich salónů v Brně a v Praze.  Toužíte-li i po dalším rozšíření šatníku, dejte nám vědět – jsme k dispozici 24/7 a rádi vás uvidíme třeba na obrazovce při videohovoru. Nebo nás podpořte koupí dárkového poukazu pro vaše blízké či vás samotné s využitím v době, kdy se opět potkáme osobně.

Rezervace termínu schůzky