Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Obleky na míru
jsou naší vlajkovou lodí

Nejvyšší krejčovina v podobě precizního zpracování střihu na míru, to je umění, ve kterém naši krejčí vynikají. Šijeme výhradně z látek prémiových značek, jako jsou SCABAL, Charles Clayton, Holland & Sherry, a další. Zakládáme si na důsledném měření, pečlivé kontrole i časové efektivitě. Výsledkem je dokonalý oděv, který splyne s vaším tělem a osobností. Rozdíl pocítíte na první dotek. Používáme metody šití bespoke i made-to-measure. Ceny se liší dle zvoleného materiálu a způsobu šití.

Obleky na míru

Stejně jako perfektní obal dělá dokonalý dárek, perfektně padnoucí oblek dělá dokonalého gentlemana. Šijeme obleky způsoby bespoke i made-to measure a u každého jednoho kusu oděvu dbáme na to, aby seděl v každém detailu postavě klienta i jeho osobnosti.

Cena od 25.900 Kč / made-to measure a 34.900 Kč / bespoke.

GALARD_oblek_na_miru

Separátní saka na míru

Sako je velmi variabilní kousek šatníku, může být stejně tak velmi společenským oděvem jako ležérně elegantním. Záleží pouze na vás, jestli jej doplníte formálními kalhotami nebo zvolíte odlehčenou variantu s džíny či kraťasy.

Cena od 17.900 Kč.

GALARD_separtni_sako_na_miru

Separátní kalhoty na míru

O komplikovanosti nákupu kalhot v rámci běžné konfekce by se daly psát romány. Při hledání dokonale padnoucích kalhot skoro jako by člověk hledal jehlu v kupce sena. My vám slibujeme, že u nás nestrávíte nákupem kalhot více času, než je nutné, a kromě ušetřeného času si z našeho salonu odnesete i pohodlný kousek, o němž ani nebudete vědět, že jej máte na sobě.

Cena od 8.000 Kč.

Galard Scabal Kalhoty

Kabáty na míru

Kabát byl vždy symbolem charismatických a elegantních gentlemanů. Od Sherlocka Holmese, přes inspektora Clouseau, až po Jamese Bonda. A co je více než svrchník z luxusní látky, jako jsou vlna nebo kašmír? U nás naleznete vše, záleží jen na vás, v čem se budete cítit nejlépe.

Cena od 24.900 Kč.

GALARD-kabat-na-miru

Frak a smoking na míru

Máloco je tak nadčasovou záležitostí jako frak a smoking. Investice do těchto kousků oděvu se tak opravdu vyplatí. A ten pocit, když vám přijde pozvánka na společenskou akci s předepsaným black tie / white tie dress codem a vy víte, že jste připraveni!

Cena od 26.900 Kč.

GALARD_frak_na_miru

Způsob výroby bespoke

Obleky ušité způsobem bespoke jsou tím nejexkluzívnějším, co si můžete dopřát. Střih je vytvořený přesně podle vaší postavy. Můžete také ovlivnit jednotlivé parametry, jako jsou látka, vyšití knoflíkových dírek nebo ozdobné prošití klop a kapes. Jejich výroba trvá přibližně 4 až 6 týdnů. Celý oblek je výsledkem ruční práce. Pouze několik málo krejčích na světě splňuje nároky, které ruční šití vyžaduje.

Cena obleků bespoke začíná na 34.900 Kč.

GALARD Tailor

Způsob výroby made-to-measure

U obleků ušitých způsobem made-to-measure je již existující střih obleku podle vaší postavy upraven. Dá se tak říci, že se jedná o jakýsi kompromis mezi konfekcí a způsobem bespoke. Výroba trvá také 4 až 6 týdnů.

Cena je v souvislosti s menší náročností výroby nižší. U obleků začíná na 25.900 Kč.

GALARD_sici_stroj

Šijeme z látek

scabal
holland
harrisons
clayton

Chcete se dozvědět více o oblecích? Navštivte

GALARDWIKI
Rezervace termínu schůzky