Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Doplňky
detail pro dosažení dokonalosti

Říká se, že dokonalost spočívá v detailech. I na to myslíme. Svůj vzhled u nás můžete doladit vhodně vybranými manžetovými knoflíčky, kravatou, kapesníčkem do saka, motýlkem, kšandami či páskem a vykročit do světa jako skutečný gentleman.

Pásky na míru

Doplněk na celý život

Pásky na míru vyrábíme z kvalitní hovězí ušně. Zvolit můžete opasek z jediného kusu kůže nebo dát přednost luxusnímu třívrstvému bombírovanému pásku. Ruční barvení je samozřejmostí. Díky špičkovému materiálu a pečlivému zpracování vydrží i desítky let pravidelného nošení. Cena pásků na míru začíná na 2.990 Kč.

GALARD, pasky na miru

Kravaty a motýlky

Prvek originality

Kravaty dovážíme z italského města Como, kde pro vás pečlivě vybíráme ty nejkvalitnější kousky. V našich salónech tak naleznete ručně šité kravaty ze stoprocentního hedvábí, každý model jen v několika málo kusech, abyste měli jistotu, že váš oděv bude jedinečný. Kravaty a motýlky u nás pořídíte od 990 Kč.

GALARD, kravaty

Manžetové knoflíčky

Symbol pravého gentlemana

Manžetové knoflíčky jsou nezbytným módním doplňkem pro muže, který si zakládá na svém stylu a ví, že detaily tvoří celek. U nás si můžete vybrat z celé škály prvotřídních knoflíčků britské výroby pro nejrůznější příležitosti. Manžetové knoflíčky nabízíme od 2.290 Kč.

GALARD, manzetove knofliky 1

Kapesníčky do saka

Osobitý detail

Vnější náprsní kapsu u saka by měl vždy zdobit kapesník. Ten nemá přesně ladit s kravatou, je samostatným doplňkem vašeho obleku a dokáže celý outfit pozvednout o třídu výš. U nás můžete vybírat z celé škály vzorů a barev. Pořiďte si tento velmi trendový doplněk a i z obyčejného obleku udělejte naprosto osobitý. Bavlněné kapesníčky pořídíte za 350 Kč a hedvábné za 850 Kč.

GALARD, doplnky 1

Chcete se dozvědět více o doplňcích? Navštivte

GALARDWIKI
Rezervace termínu schůzky