Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Pro firmy

známe kód ke správnému dress code

K etiketě neboli souhrnu společenských zvyklostí a norem chování, patří i dress code. Co vlastně znamená? Nejčastěji je definován jako obecně uznávaný vzor a soubor pravidel pro oblékání. Zahrnuje normy, které určují, jaké oděvy mohou být nošeny v zaměstnání, na úřadě, při obchodních jednáních nebo společenských událostech.

Úspěchu v zaměstnání i podnikání může zásadním způsobem napomoci profesionální vzhled, jehož součástí je správně zvolené oblečení. Předepsaný nebo očekávaný dress code bývá ve větších firmách stanoven jako doporučený nebo vyžadovaný standard. U menších firem nebývají často tyto zásady dané, takže může docházet k nedorozuměním a nepatřičným situacím.

Pokud řešíte, jak se správně obléknout do práce a jaký zvolit oděv podle stylu zaměstnání, rádi vám poradíme. Pomůžeme také firmám, které teprve uvažují o zavedení dress codu.

Individuální korporátní nabídka

Každé firmě, od malých až po ty největší, rádi vypracujeme individuální nabídku oděvů na míru odpovídající jejím potřebám. Stačí, když kontaktujete recepci našich salonů v Praze a Brně nebo využijete náš rezervační formulář.

GALARD, oblek na miru 1

Vybraná témata školení

Nabízíme profesionální školení etikety odívání na vybraná témata:

  1. Firemní školení etikety odívání
  2. Firemní školení etikety odívání v obchodním styku
  3. Firemní školení etikety odívání pro management
  4. Firemní školení etikety odívání pro vrcholový management
  5. Firemní školení etikety odívání pro zaměstnance ušité na míru společnosti

Pro rezervaci termínu školení prosím kontaktujte recepci jednoho z našich salonů nebo můžete využít náš rezervační formulář.

Rezervace termínu schůzky