Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Pro firmy

známe kód ke správnému dress code

Na vytvoření nezapomenutelného prvního dojmu máte podle vědců pouhé 3 minuty. Potkáte-li se s novým obchodním partnerem, nezáleží jen na první větě, kterou řeknete, ale především na tom, jak u toho vypadáte. S tím prvním vám bohužel neporadíme, ale svými zkušenostmi ručíme za to, že váš oděv bude skvěle reprezentovat vaši osobnost.

Dárkové balíčky pro zaměstnance i obchodní partnery

Vánoce, narozeniny, výročí spolupráce, povýšení či úspěšně dokončený projekt. Využijte tyto příležitosti k tomu, abyste svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům udělali radost a utužili tak důležité pracovní vztahy.

Víme, že speciální události si žádají speciální dárky. Proto jsme pro firmy připravili nabídku nejoblíbenějších doplňků a balíčků.

20180911  Dsc9770

Hedvábná kravata

Kvalitní kravata je nepostradatelným doplňkem každého muže. Vybírat můžete z desítek barevných kombinací a na přání vám na kravatu vyšijeme logo vaší firmy nebo vytkáme etikety logem společnosti.

Cena: 1 990 Kč

Manžetové knoflíčky

Představují vhodný dárek nejen pro zaměstnance, ale i významné obchodní partnery. Na výběr máme desítky variant a krabičku vám v případě zájmu rádi doplníme zlatým potiskem s logem firmy.

Cena: 1 990 Kč

Kovové výztuhy do límce u košile

Každý nositel košile ocení kvalitní výztuhy límečku. Vygravírujeme vám do nich logo firmy a potisk zlatým logem zajistíme také uvnitř krabičky.

Cena: 1 490 Kč

Pásek na míru

Pásek z pravé kůže se hodí jako dárek pro blízké spolupracovníky. Vybírat můžete z několika odstínů usně, různých typů spon a na libovolné místo lze vyrazit logo vaší firmy.

Cena: 2 190 Kč

Dárková sada: ponožky a tkaničky

Darujte dárkové balení tří párů kvalitních ponožek v decentních barvách s ladícími tkaničkami do bot.

Cena: 490 Kč

Dárková sada: péče o obuv

Balíček péče o boty obsahuje čisticí pěnu, houbičku a krém ve spreji na kožené polobotky. Vše od tradiční německé značky Pedag.

Cena: 590 Kč

Luxusní dárková sada: péče o obuv

Obdarovaný najde v balíčku kartáč a krém na boty exkluzivní francouzské značky Saphir Médaille d'Or. Luxusní balení doplní rukavice z ovčí vlny na leštění bot značky Pedag.

Cena: 1 890 Kč

Dárkové poukazy

Své obchodní partnery či kolegy můžete obdarovat také poukazem. Za něj jim ušijeme oděv na míru nebo využijí balíček vybraných služeb. Stačí si vybrat.

Balicky8

Individuální korporátní nabídka

Každé firmě, od malých až po ty největší, rádi vypracujeme individuální nabídku oděvů na míru odpovídající jejím potřebám. Stačí, když kontaktujete recepci našich salonů v Praze a Brně nebo využijete náš rezervační formulář.

GALARD, oblek na miru 1

Vybraná témata školení

Nabízíme profesionální školení etikety odívání na vybraná témata:

  1. Firemní školení etikety odívání
  2. Firemní školení etikety odívání v obchodním styku
  3. Firemní školení etikety odívání pro management
  4. Firemní školení etikety odívání pro vrcholový management
  5. Firemní školení etikety odívání pro zaměstnance ušité na míru společnosti

Pro rezervaci termínu školení prosím kontaktujte recepci jednoho z našich salonů nebo můžete využít náš rezervační formulář.

Rezervace termínu schůzky