Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Dárkové poukazy a svatební balíčky
radost šitá na míru

Každý z produktů v našem portfoliu lze zakoupit také ve formě dárkového poukazu, doplnit jej věnováním nebo logem vaší společnosti a vtisknout mu tak punc osobitosti.

Myslíme na vaše nejrůznější potřeby a přání, proto nabízíme nejen poukazy na jednotlivé produkty, ale vytváříme i balíčky na míru dle vašich představ.

Dárkové poukazy

Tým módních konzultantů našeho krejčovství pro vás připravil pečlivě „ušitou“ nabídku dárkových poukazů. Každý z poukazů je navržený individuálně pro různé typy osobností, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější odpovídající vašim potřebám. Přesto mají všechny společné motto: „Každý může být elegán.“

Dárkový poukaz je možné doplnit také věnováním nebo logem vaší společnosti.

Pokud si přejete sestavit poukaz na míru dle svých představ, využijte online formulář výše na této stránce nebo kontaktujte recepci našich salonů v Praze a Brně.

Přehled dárkových poukazů a balíčků najdete níže.

GALARD_darkovy_poukaz

ELEGÁN S LÍMEČKEM

Košile na míru z libovolného materiálu řady Standard.

Cena 4.290 Kč


DÁMA S LÍMEČKEM

Dámská košile na míru z libovolného materiálu řady Standard.

Cena 4.290 Kč


ITALSKÝ ELEGÁN S LÍMEČKEM

Košile na míru z libovolného materiálu limitované kolekce Albini a Thomas Mason pro aktuální sezónu.

Cena 5.990 Kč


ELEGÁN NA TŘETÍ OČKO

Kožený pásek na míru.

Cena 2.990 Kč


ELEGÁN PERFEKCIONISTA

Hedvábná kravata, hedvábný kapesníček a manžetové knoflíčky dle vlastního výběru. 

Cena 4.990 Kč


ELEGÁN I PO PRÁCI

Separátní sako na míru šité způsobem made-to-measure z libovolného materiálu v kategorii Business.

Cena 19.900 Kč


ELEGÁN ZAČÁTEČNÍK

Dvoudílný oblek na míru šitý způsobem made-to-measure z libovolného materiálu v kategorii Business a košile na míru z libovolného materiálu řady Standard.

Cena 27.590 Kč


ELEGÁN NA VRCHOLU

Dvoudílný ručně šitý oblek způsobem bespoke z materiálu Scabal nebo Holland and Sherry, košile na míru z italského materiálu Albini, hedvábná kravata, manžetové knoflíčky, kožené rámové boty a pásek Barker. 

Cena 69.850 Kč


ELEGÁN BEZ HRANIC

Dvoudílný ručně šitý oblek způsobem bespoke z nejjemnější ovčí merino vlny 250’s, dvě košile na míru z nejjemnější bavlny 200’s, ručně šitá hedvábná kravata Seven-fold, ručně šité boty na míru „GALARDKY“, 3-vrstvý pásek na míru a manžetové knoflíčky z bílého zlata.

Cena 359.900 Kč


ELEGÁN NA MÍRU / DÁMA NA MÍRU

Poukaz na produkty a služby našeho krejčovství dle vašeho výběru.

Individuální kalkulace


SVATEBNÍ BALÍČKY PRO ŽENICHY

Připravili jsme pro vás speciálně ušité balíčky svatebních oděvůdoplňků a bot pro ženichy.

Na jednom místě tak společně s námi kompletně vyřešíte svůj svatební outfit.


neformální balíček

LEŽÉRNÍ ELEGÁN  

Ideální volba, pokud plánujete neformální svatbu v boho stylu, v přírodě nebo na pláži. Na míru vám ušijeme košili a kalhoty z bavlny či lnu a outfit doladíme koženými teniskami. 

Cena 17.990 Kč (Namísto 20.890 Kč)


klasický balíček

ŽENICH NA MÍRU 

Tradiční kombinace pro moderního ženicha – obléknete dvoudílný oblek a košili šité na míru z vybraných látek. K nim sladíme kravatu i ponožky tak, abyste ve svatební den cítil jako nikdy dřív.

Cena 28.890 Kč (Namísto 32.429 Kč)


prémiový balíček

SVATBA PO ITALSKU 

Balíček ve stylu dolce far niente, díky kterému obléknete oděv plný italské elegance – na míru vám ušijeme dvoudílný oblek a košili z vybraných italských látek, které doladíme hedvábnou kravatou či motýlkem. Outfit doplníme kapesníčkem, manžetovými knoflíčky, ponožkami, páskem a polobotkami. 

Cena 46.990 Kč (Namísto 52.200 Kč)


prémiový balíček

ANGLICKÝ GENTLEMAN

Zvolte pro svůj den oděv hodný britské smetánky. Oblékněte dvoudílný oblek a košili na míru z vybraných anglických látek, k nim pak hedvábnou kravatu či motýlek, kapesníček, manžetové knoflíčky, polobotky, ponožky a pásek. Vše na míru ušité a sladěné nejen podle stylu vaší svatby, ale především v souladu s vaší jedinečnou osobností.

Cena 53.790 Kč (Namísto 62.700 Kč)


luxusní all-in-one balíček

MUŽ S POVOLENÍM OKOUZLIT 

Svatební den si žádá výjimečnou péči a s touto kombinací získáte povolení okouzlit precizně zpracovaným a sladěným oděvem. Ručně vám ušijeme dvoudílný oblek a košili na míru z luxusních italských nebo anglických látek. K nim sladíme hedvábnou kravatu nebo motýlek, kapesníček, manžetové knoflíčky, ponožky a pásek. Obujete kožené polobotky, s kterými vykročíte vstříc dobrodružství nové kapitoly vašeho života.

Cena 79.990 Kč (Namísto 89.550 Kč)


Rezervace termínu schůzky