Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

GALARDWIKI
průvodce šatníkem gentlemana

3. Střih

Dokonalost provedení košile na míru je alfou a omegou značky GALARD. Vše začíná precizním změřením. Během dalších sedmdesáti třech kroků vznikne ze čtyř čtverečních metrů prvotřídní bavlny právě ta vaše košile. Jenom zkušené ruce těch nejlepších krejčí dokáží vytvořit každý detail tak, abyste byl vždy maximálně spokojen.

Na košilích z GALARDu můžete zpozorovat několik detailů, které jsou znakem té nejdokonalejší krejčovské práce. Již ve standardním provedení jsou všechny naše košile vybaveny rozstřiženým sedlem. Tento náročný úkon dodává košili výjimečnou elasticitu v horní části zad, kde je tolik potřebná. Rozstřižené sedlo je časově i konstrukčně nesnadný úkol, ale u košil na míru není prostor na kompromisy.

Napadlo vás už někdy, že může být knoflíková dírka znamením luxusu a mistrovského provedení? Košile GALARD mají jako jedny z mála poslední knoflíkovou dírku ušitou vodorovně. Tento prvek slouží v pánské módě již staletí jako důkaz precizního zpracování. Horizontální knoflíková dírka je důkazem krejčovského umění právě proto, že se jedná o jeden z posledních úkonů ve výrobě. Pochybení na tomto místě mělo za následek znehodnocení celé košile.

Při výběru košile na míru je samozřejmá možnost volby z:

  • desítek druhů límců a čtyř tvrdostí provedení
  • třinácti typů manžet
  • čtyř variant zeštíhlení
  • šesti druhů zapínaní
  • tří různých záhybů na zádech

Pokud se rozmanitost střihů spojí s individuální kombinací látek a šití, získáte nepřeberné možnosti variací. To vše je garancí, že vaše košile bude skutečně jediná na světě.

Jedinečnost košil šitých na míru nespočívá pouze v možnosti výběru různých atributů košile, jako jsou například manžety nebo límec. My vám nabízíme možnosti maximální individualizace košile, a to způsobem v konfekci nevídaným. Úplnou samozřejmostí je monogram, který dokážeme umístit kamkoliv od manžety až po límec.

Nabízíme také možnost zkombinovat použité látky zcela dle vašich představ. Celý límec a manžeta nebo jen jejich vnitřní strana, léga nebo rozparek na rukávě mohou býti ušity z jiné látky, než z jaké je samotná košile. Získává tak zcela novou dimenzi luxusu a jedinečnosti.

Kombinace látek může být navíc doplněna kontrastním prošíváním. Barva knoflíků a knoflíkových dírek je také jen na vás.

Ať už preferujete klasickou eleganci nebo kreativní zpracování, nabídka ručně šitých košil od GALARDu je neomezená.

Rezervace termínu schůzky