Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

GALARDWIKI
průvodce šatníkem gentlemana

2. Proč GALARD

Čerstvý chléb od pekaře voní i chutná lépe než chléb ze supermarketu. Ručně vyráběný nábytek z masivního dřeva také nelze srovnat s ničím jiným.Poctivost řemesla i použitých materiálů jsou klíčovým předpokladem pro dokonalý zážitek. Proto děláme naše produkty tak, jak je děláme. Milujeme svoji práci a jsme pyšní na každý jeden výrobek, který opustí naše ruce. Krejčovské řemeslo je poslední desítky let ubíjeno masovou produkcí z rozvojových krajin. Právě tento fakt nás motivuje pro zachovávání tradic, které nám odkázali naši předci. Naším cílem je vyrábět oděvy tak kvalitní, tak unikátní a tak poctivé, aby obleky a košile GALARD vzbuzovaly pocity, jako žádné jiné.

Obleky na míru vyrábíme v našich dílnách od prvního zastřihnutí do látky až po poslední steh. Naší vlajkovou lodí jsou obleky šité způsobem bespoke tailoring. Nejvyšší krejčovina v podobě precizního zpracování střihu na míru, to je umění, ve kterém naši krejčí vynikají. Se stejným úsilím a zručností pracujeme i při přípravě obleků stylem made-to-measure. Šijeme výhradně z látek prémiových značek, jako jsou SCABAL, Charles Clayton, Holland & Sherry a další. Zakládáme si na důsledném měření, pečlivé kontrole i časové efektivitě. Výsledkem je dokonalý oděv, který splyne s vaším tělem a osobností. Rozdíl pocítíte na první dotek.

Samozřejmostí je i šití separátních sak a kalhot, které vytvoří jedinečný ležérnější outfit. Vybírat můžete z nejrůznějších materiálů a střihů.

Košile na míru šijeme z látek nejvyšší kvality, převážně používáme italskou bavlnu. Našim zákazníkům umožňujeme vstoupit do procesu výroby košile v nejvyšší možné míře, aby výsledek co nejvíce odpovídal jejich individuálním představám a potřebám.

Dokonalost spočívá v detailech. Proto u nás můžete doladit svůj outfit vhodně vybranými manžetovými knoflíčky, kapesníčkem, kravatou, motýlkem, kšandami či opaskem a vykročit do světa jako pravý gentleman. Od každého typu nabízíme jen několik kusů, abyste měli jistotu, že váš oděv bude jedinečný. Pásky na míru vyrábíme v tradiční sedlářské dílně z kvalitní hovězí usně. Perfektní materiály a pečlivé zpracování jsou zárukou, že je budete nosit i několik desítek let.

Rezervace termínu schůzky