Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

GALARDWIKI
průvodce šatníkem gentlemana

7. Střih

Velikost obyčejného konfekčního obleku je dána pouze šířkou ramen. Někteří výrobci přidávají ještě verzi s prodlouženým rukávem. To je ale jediný rozměr, který určuje, zda vám oblek sedí nebo ne. Z toho vyplývá, že pokud máte stejnou šířku ramen jako muž o deset kilo lehčí nebo těžší, budete nosit oblek stejné velikosti. To samé platí o mužích se stejnou šířkou ramen ale rozdílné výšky.

V případě obleku na míru značky GALARD je to jiné. Soustřeďujeme se na detaily v řádu milimetrů, a to právě proto, aby vám oblek padl dokonale… bez kompromisů. Oblek na míru musí perfektně sedět v ramenou, musí kopírovat tělo a vytvořit efektní zeštíhlení tam, kde je žádoucí. Délka saka musí být taková, aby zdůraznila vrchní polovinu těla, ale zároveň zachovala dojem dlouhých nohou. Délka i šířka rukávu musí sedět na milimetr přesně, aby manžeta košile vyčnívala ze saka dle pravidel etikety. V GALARDu jsme posedlí sebemenším detailem. Váš oblek je pak na první pohled ztělesněním dokonalosti a vašeho úspěchu.

Rezervace termínu schůzky