Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Oblékněte se do trendů letošního podzimu!

03/10/2016
Zpět na seznam novinek

S podzimem se stává aktuálním tématem výměna šatníku. Končí období kralování lněných kalhot a košil a nastává doba, kdy je potřeba police doplnit o kousky na nadcházející podzimní a zimní sezónu. Čím byste se měli při výběru řídit? Přinášíme několik tipů, které nevyžadují enormní míru odvahy, ale přesto díky nim získáte šmrnc. 

Rozzařte šatník barvou mědi

Nejsnadnějším způsobem, jak šatník zmodernizovat, je doplnit jej o trendy barvy. Vedle klasických podzimních barev, jako jsou černá, hnědá, šedá a tmavě zelená, se letos do popředí dostává měděná.

Vše je podřízeno materiálu

Podzim je o kašmíru, vlně a kvalitních technických tkaninách, v kurzu jsou také lesklé materiály. Současné trendy velí vše vrstvit a kombinovat různé textury látek.

Klasika v moderním hávu

U obleků je trendem vyštíhlený střih saka a širší kalhoty v délce nad kotníky. Při výběru obleku pro podzimní období je pak vždy potřeba zvolit kvalitní vlněnou látku vyšší gramáže, která má pro toto období potřebné termoregulační vlastnosti.

Zpátky na vojnu

Vojenské střihy slaví návrat. Kabáty se širokými rameny a dvěma řadami knoflíků se znovu zařadily na přehlídková mola. Jejich výhodou je, že svému nositeli přidají na mužnosti.

K dokonalosti od podlahy

Co outfit může pozvednout do výšin, jsou boty. Krok vedle letos nikdo neudělá s hitem sezóny – robustnější obuví se širší podrážkou. Ta skvěle odlehčí formálnější oděv a vytvoří z něj elegantní outfit, který je vhodný i po práci.

Pro doladění stylu

Říká se, že dokonalost spočívá v detailech. Prvek aktuálnosti tak můžete dodat outfitu také, pokud zvolíte pánské doplňky, které současné trendy reflektují. Kapesníček nebo motýlek v měděné či tmavě modré rafinovaně ukáží, že jdete s dobou.  

Na následujících fotkách se můžete podívat na výběr košilových látek značek Albini a Thomas Mason z limitované kolekce podzim/zima 2016/2017.

Rezervace termínu schůzky