Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Nevěstu si musíte vybrat sám. S výběrem svatebního obleku vám pomůžeme my

03/08/2021
Zpět na seznam novinek

Čeká-li vás vyslovení osudového „ano“, zaměřte se na to, aby svatební oděv podpořil vaši osobnost a zapadal do stylu celé svatby. Neotřelé řešení, jak slavnostní oděv pojmout, představuje v naší nové kampani charismatický herec Vladimír Polívka po boku okouzlující modelky Michaely.Přeneste se s námi na chvíli do éry první republiky, z níž pochází klenot funkcionalistické architektury a také místo setkání s charismatickými představiteli naší lovestory – Winternitzovy vily na pražském Smíchově. Ta se na jedno slunečné odpoledne proměnila v kulisy setkání Vladimíra a Michaely a také v místo propojující tradici s nespoutaným, rockovým duchem.


GALARD_Vladimir_Polivka.jpg#asset:7629


Vladimír oblékl made-to-measure oblek z GALARDu v tmavě karmínové barvě, kterou prosvětlily proužky syté modři. K němu obul tmavě hnědé lakované polobotky a kolem krku si uvázal hedvábný askot skrytý pod ležérně rozepnutou košilí, která podpořila nedbalou eleganci celého looku. Osobnost bohémského umělce a především gentlemana s vytříbeným vkusem podtrhl účes ve stylu „rozcuchu“ i decentní strniště. Celý svatební outfit dokládá jediné – ženichova osobnost by neměla zůstat skryta pod nepadnoucím oděvem z konfekce.


GALARD_Vladimir_Polivka1.jpg#asset:7632


Modelka Michaela, která se na chvíli proměnila v nevěstu, okouzlila splývavými, minimalistickými šaty s hlubokým výstřihem. Kontrastem ke sněhobílé róbě se staly vysoké boty z lesklé kůže, které dokreslily rockově uvolněnou atmosféru nastolenou Vladimírovým outfitem. Kytice lučních květin, rudá rtěnka i asymetrické šperky vyzdvihly ženskost a osobitou dekadenci netradičního pojetí oděvu pro nevěsty.

 

GALARD_Vladimir_Polivka_3.jpg#asset:7634


Na první pohled nesourodé prvky rebelského stylu zasazené do prostředí velkolepé, tradiční architektury ukazují, že svatbu můžete pojmout přesně tak, jak si ji vysníte – bez ohledu na tradice a zažité konvence. Proto i při výběru svatebního obleku sáhněte po výjimečném oděvu, v němž vykročíte do nové životní etapy.

 

GALARD_Vladimir_Polivka2.jpg#asset:7633


Plánujete-li říct si v následujících měsících své ano, rezervujte si již nyní schůzku v brněnském či pražském salonu. Provedeme vás světem svatebních obleků až do momentu, kdy půjdete uličkou. Expresně vám ušijeme kompletní svatební outfit do jednoho týdne, standardně pak do měsíce a půl.

Rezervace termínu schůzky