Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Oblékneme vás jako Jamese Bonda

08/12/2021
Zpět na seznam novinek

Jako jediní v České republice máme k dispozici látku na růžové sametové sako, ve kterém představitel superhrdiny Daniel Craig zazářil na premiéře nejnovější bondovky Není čas zemřít.   

Ikonické sako má specifickou barvu, která je sice odstínem růžové, ale současně působí mužně, obzvláště v kombinaci s černými společenskými kalhotami a černými lakovkami, jež na slavnostní akci zvolil Craig. Také zaujme sametovou hebkostí a současně lehkostí. Prémiový výrobce látky Scabal se prostě nezapře. Nejen na zimu je tak toto sako ideálním kouskem. Rozzáří každý šatník a svého nositele učiní nepřehlédnutelným. 

A protože v našem krejčovství víme, že život není jen růžový, a také, že vedle hrdinů, jako je James Bond, jsou tu i ti méně známí, kteří potřebují partnery do boje, rozhodli jsme se část z prodeje věnovat na charitu. Koupí saka za „bondovských” 70 007 Kč polovinou částky podpoříte nadační fond Pink Bubble, který pomáhá mladým lidem v boji s rakovinou.  

V případě zájmu ale jednejte rychle, metráž látky je omezená.

Schůzku můžete rezervovat pomocí našeho online formuláře

Rezervace termínu schůzky