Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

GALARDWIKI
průvodce šatníkem gentlemana

2. Kravaty a motýlky

Vždy říkáme: „Není košile jako košile, není oblek jako oblek" a podobně platí, že není kravata jako kravata či motýlek jako motýlek. Představte si, že vlastníte nový Rolls Royce s 15ti palcovými hliníkovými koly. To je stejné, jako když si ke košili na míru vezmete starou polyesterovou kravatu. Kravata je nejvýraznějším doplňkem pánského formálního oblečení, a je proto důležité, aby byla stejné nebo ještě lepší kvality než je celý oděv.

GALARD nabízí italské, ručně vyráběné kravaty ze stoprocentního hedvábí, pocházející přímo z městečka Como. Kvalitní hedvábnou kravatu či motýlek poznáte na první pohled. Působí pevnějším a těžším dojmem nežli kravata z polyesteru nebo mikrovlákna. Uzel uvázaný na hedvábné kravatě lépe drží tvar a po rozvázání se kravata sama přirozeně vyrovná. V mnoha situacích je právě špičková kravata tím detailem, který dodá vašemu vzezření správný akcent.

Rezervace termínu schůzky