Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

GALARDWIKI
průvodce šatníkem gentlemana

1. Košile na míru

Košile na míru je základem šatníku perfektně oblečeného muže. Dokonale padnoucí střih, nádherné látky nebo i monogram vyšitý na manžetě jsou zážitkem nesrovnatelným s ničím jiným. Symbolem luxusu, jedinečnosti ani úspěchu již dávno není vyšité logo slavné značky. Jsou jím dvě písmena ze začátku vašeho jména, která jsou nezpochybnitelným podpisem elegance a hrdosti svého nositele.

Aby dokonalost byla standardem – toto je hlavním mottem GALARDu. Naším posláním je být spolehlivým krejčím pravého gentlemana.

Každý muž je jedinečný – svými požadavky, představami a obzvláště svými mírami. Střih a rozměry konfekčních košil jsou dány pouze obvodem krku zákazníka. Jak ale všichni víme, každý z nás má jinak dlouhé ruce, ramena, hrudník a pas různě široká. Jednoduše řečeno, lišíme se svými tělesnými proporcemi. Pokud chce muž vypadat skutečně znamenitě, dokonale padnoucí košile je zárukou excelentního vzhledu.

Výroba košile na míru spočívá v třiasedmdesáti krocích, které postupně mění čtyři metry čtvereční látky na jedinečný drahokam mužského odívání. Každý krok výroby je nesmírně náročný a je vykonáván zkušenou krejčovou. Na své vlastní košili tak můžete při důkladné inspekci pozorovat ruční práci a detailní provedení každého milimetru šití.

Jen prvotřídní krejčovství, které se několik desítek let věnuje šití košil na míru, dokáže poskytnout takový kus oblečení, který dá jasně najevo váš úspěch a vaši osobnost.

Rezervace termínu schůzky