Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Chcete být i na dovolené za elegána? Ušili jsme pro vás pár tipů!

05/07/2016
Zpět na seznam novinek

IMG_8404-final_LR.jpg#asset:772

1. Základem je správný materiál. Pro léto volte vzdušné látky, které odvádějí teplo a zamezují pocení. Nejvhodnější jsou bavlna a len.

2. Vedle materiálu hraje nemenší roli také střih. Obecně se dá říci, že čím volnější je oděv, tím menší vám v něm bude teplo. Pozitivní zprávou je, že v kurzu jsou oversize věci, tedy oblečení, které vypadá, že je vám větší a je na nošení velmi pohodlné.

3. Barva rovněž udělá své. Ve světlých odstínech, které odrážejí světlo, vám bude chladněji, naopak černá a další tmavé barvy světlo a tedy i teplo spíše přitahují. Pokud chcete jít s dobou, zabalte si s sebou i něco v jakémkoliv odstínu modré, která je barvou letošní sezóny.

4. A jaké kousky užijete nejvíce? Kromě klasiky, jako jsou plavky, trika, tílka a kraťasy standardního střihu, na dovolené unosíte i trend letošní letní sezóny – lněnou košili a bavlněné chinos kalhoty. Nedocenitelné jsou zejména za teplých večerů, kdy budete hledat něco příjemného a současně elegantního na večeři nebo procházky po promenádě.

5. Dokonalého gentlemana dělá nejen dokonalý oděv, ale také vhodné doplňky. Na dovolené využijete zejména pokrývku hlavy, která plní funkci estetickou a také vás ochrání před sluncem. Trendy jsou klasické klobouky ve stylu Jamese Bonda nebo kšiltovky se širším kšiltem. (Nejen) k chinos kalhotám se hodí kožený pásek a mokasíny v barvě velbloudí srsti.

Toto jsou základní pravidla, pokud byste měli zájem o individuální poradenství ohledně dress codu, ale i volnočasového oděvu, kontaktujte nás.

Rezervace termínu schůzky