Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Z prémiové kolekce látek vznikne pouze 15 košil. Jedna z nich může být vaše

24/02/2020
Zpět na seznam novinek

Chcete-li se stát ikonou, oblékejte se jako ikona. Nechte si šít z exkluzivní kolekce ICONS, kterou uvádí přední výrobce látek Thomas Mason. Ta je v limitovaném množství k dostání pouze ve 24 vybraných krejčovstvích světa – a GALARD, jako jediné krejčovství v Česku, patří mezi ně.

Když v roce 1796 vznikla značka Thomas Mason, měla jasné poslání – tkát látky, které budou své nositele provázet na cestě za úspěchem. Košile z látek Thomas Mason visí v šatnících nejúspěšnějších lidí světa a nosil je i John F. Kennedy.

A právě osobnosti amerického prezidenta je věnovaná letošní limitovaná kolekce ICONS. Její součástí jsou látky typu Oxford vyrobené ze 100% bavlny ve třech vzorech, které představují moderní interpretaci látek, jež si oblíbil a hojně nosil i sám JFK.

Brochure_ICONS_Kennedy_ENG-2.jpg#asset:7378:contentImage

Tři vzory látek se inspirují obdobím 20. a 30. let a díky pevně tkané vazbě i prémiové kvalitě bavlněných vláken jsou ideální pro šití elegantních košil ve stylu amerických Ivy League univerzit.

Všechny tři vzory nabízí značka Thomas Mason pouze v limitovaném množství 300 metrů – na 24 vybraných krejčovství tak připadá možnost ušít z každého vzoru pouze pět prémiových košil. Krejčovství, která mohou kolekci nabízet, vybrali osobně zástupci Thomas Mason, aby látky putovaly do rukou těch nejlepších krejčích.

Chcete-li být majitelem jedné z patnácti ikonických košil, dlouho neváhejte a rezervujte si schůzku v našich salónech.

Brochure_ICONS_Kennedy_ENG-3.jpg#asset:7379:contentImage

Nezoufejte ale, pokud jedinečnou kolekci ICONS nestihnete. Prvotřídní látky Thomas Mason a Albini nabízíme v našich salónech celoročně a věříme, že z nabídky vyberete právě tu, která vás v duchu značky Thomas Mason doprovodí na cestě za úspěchem.

9b10c5a0-f844-4b6a-aea3-837264096f3d.JPG#asset:7380:contentImage

Rezervace termínu schůzky