Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Kolekce látek pro sezónu jaro/léto 2016 je tady!

31/03/2016
Zpět na seznam novinek

Teplé jarní a letní dny se blíží, a proto je potřeba se na ně pořádně připravit. U nás si můžete svůj šatník obměnit nebo jej doplnit o všechny potřebné kousky.

Náš již tradiční dodavatel košilových látek, rodinná společnost Albini, si pro tuto sezónu připravil hned několik novinek. Látky z řady Piumino, tedy těch nejjemnějších pláten, mají výrazné pastelové barvy a vytkávané opakující se vzory. V kolekci také nesmí chybět řada Wallpaper. Tyto látky se potiskávají nejrůznějšími mikro vzory. V kolekci převládá stále dominující modrá barva v mnoha odstínech.

Belgická firma Scabal, výrobce oblekových látek, pro letošní rok výrazně rozšířila svůj vzorník New Deluxe, který je tvořen ze 100% vlněných látek twillové vazby. Nyní v něm najdete nejrůznější odstíny všech barev, které si na obleku dokážete představit. Opět výrazně dominují desítky odstínů modré barvy. Stejně tak jde do popředí zelená, která je v aktuálním vzorníku hojně zastoupena. Scabal také připravil řadu vlněných látek se speciální úpravou, díky které jsou vysoce odolné vůči opotřebení a méně se mačkají. Jsou tedy ideálním společníkem všech businessmanů, kteří jsou často na cestách a svůj oblek rozhodně nešetří.

Všechny nové kolekce najdete v obou našich salonech – v Praze i v Brně.

Rezervace termínu schůzky