Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Pro jednotlivce, firmy i instituce. K dispozici máme tisíce roušek

16/04/2020
Zpět na seznam novinek

Od desítek ústenek v prvních dnech nouzového stavu jsme navýšili kapacitu na 8 000 tisíc denně. Díky tomu pomáháme jednotlivcům, firmám i institucím. Přečtěte si, jaké roušky zajístíme pro vás či vaši firmu.

Když jsme před několika týdny následovali pokyny vlády a uzavřeli dveře našich salónů, netušili jsme, že místo košil a obleků budeme brzy šít roušky. V prvních dnech jsme takto zrecyklovali odstřižky bavlněných látek z vašich košil, které jsme obratem v podobě ústenek předávali do nemocnic.

Později jsme zapojili i naše ověřené výrobní kapacity a nyní šijeme až 8 000 ústenek denně. Prodáváme je firmám institucím nebo jednotlivcům

Objednat si můžete různé typy roušek:

  • po kusech, stovkách i tisících,
  • v provedení pro pány, dámy i děti,
  • s potiskem nebo výšivkou třeba vašeho firemního loga.

Šijeme také roušky s nanovlákenným filtrem podle návrhu českých vědců. Ta podle výzkumů zachytí až 90 % virů. Díky tomu můžete nosit roušky z našeho krejčovství a zároveň zvýšíte ochranu sebe i svého okolí díky vyměnitelnému filtru.

GALARD-blog-koláž-22.png#asset:7415:contentImage


Objednejte roušky jedním telefonátem

Pokud hledáte dodavatele roušek, zavolejte nám a domluvíme se na detailech. Obratem pak začneme pracovat na tom, abyste roušky mohli co nejdříve nosit.

GALARD-blog-koláž-24.png#asset:7418:contentImage

Chcete-li podpořit zdravotníky a další pracovníky v první linii, objednejte jim u nás roušku. Vaším jménem ji doručíme do vybraného zařízení, nebo si ji vyzvednete v našich salónech a předáte ji sami. Objednávejte telefonicky v salónu, který je vám bližší.


Jsme vám neustále k dispozici. A budeme rádi, když nás podpoříte

I přesto, že se neuvidíme osobně, jsme vám k dispozici stejně jako dříve. Zavolejte nebo napište svému módnímu konzultantovi. I na dálku vám pomůžeme s výběrem nového oděvu nebo se sladěním outfitu z vašeho šatníku.

Potěší nás také, když si zakoupíte poukaz na naše služby, který využijete později. Podpoříte tím naše krejčí a konzultanty v době, která je pro všechny lokální podniky náročná. Dárkový poukaz je také skvělým dárkem pro vaše blízké.

image3_200415_171923.jpg#asset:7414:contentImage


Rezervace termínu schůzky