Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Nové vzorníky látek, se kterými dáte létu na frak

25/07/2019
Zpět na seznam novinek

Nezáleží na tom, jestli léto trávíte v rozpálené městské džungli nebo dobrodružstvími na souši i vlnách. Důležité je, jak u toho vypadáte. A ještě důležitější je – zvlášť při vysokých teplotách – jak se u toho cítíte.

Proto jsme do nabídky našich salónů v Brně a v Praze zařadili několik vzorníků unikátních materiálů, které přední světový výrobci navrhli s jediným cílem – udělat léto příjemnější.

To pravé na cesty (nejen) v letní sezóně

Všichni pánové, kteří tráví čas na cestách, dobře ví, jak těžké je vypadat svěže a elegantně i po několikahodinovém sezením v autě.

Britská značka Holland&Sherry proto přišla s kolekcí exkluzivních látek Eco-Traveller®, které jsou tkané z příze s vysokým kroucením. Díky tomu se nejen nemačkají, ale také jsou lehké, prodyšné a výborně odvádí vlhkost. Jednoduše řečeno, i když je zmačkáte, okamžitě vypadají zase jako nové. A pokud fandíte ekologii, vězte, že Holland&Sherry vyrábí tyto látky za použití menšího množství vody.

I značka Thomas Mason se inspirovala cestováním a představila v této sezóně inovativní košiloviny Journey. Vlákna odolají mačkání, ale stále jsou příjemná na dotek. Ve vzorníku převládají barvy tyrkysově modré hladiny i prosluněných pláží Baleárských ostrovů, což je nepatrně nebezpečné – po prohlédnutí totiž okamžitě zatoužíte kupovat letenky a mířit k moři.

novinka1.png#asset:7131:contentImage

Dopřejte letní garderobě pořádnou vzpruhu

Pokud se chystáte na obměnu letního šatníku, nechte si šít jen oděvy z přírodních materiálů. Ideální je (znovu populární) len nebo vlna s příměsí luxusně chladivého hedvábí. Vhodnou látku hledejte ve vzornících Holland&Sherry.

Kolekce Oceania je inspirovaná barvami oceánů, korálových útesů i nebe při západu slunce. Nadchne vás strukturou a zpracováním látek. Ideální je na lehká letní saka, která noste ke kalhotám i šortkám a s libostí je přehazujte přes ramena dam při vlahých letních večerech. Ve vzorníku Summer in the City najdete látky kombinující výhody přírodní vlny a exkluzivního technického vlákna Teclana®. Tyto látky jsou jemnější než hedvábí, příjemné na omak a luxusní na pohled. Navíc skvěle odvádí vlhkost, a proto je oceníte právě v létě.

novinka3.png#asset:7130:contentImage

Pokud vaše srdce touží po ozvláštnění šatníku nebo třeba potřebujete poradit, jak stávající letní kousky ladit, ozvěte se svému módnímu konzultantovi nebo si rezervujte schůzku v našich salónech.

Rezervace termínu schůzky