Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Nové vzorníky látek podzim / zima 20–21

01/10/2020
Zpět na seznam novinek

Objevujte svět v obleku z kolekce Scabal Panorama

Pro inspiraci k nové řadě oblekových látek šla značka Scabal tentokrát opravdu daleko. Konkrétně do všech koutů světa. Múzami kolekce Panorama se staly slavné světové budovy, které se pro svou jedinečnost zapsaly do historie architektury. 

Vzniklo 12 různých látek, složených z vlny s příměsí kašmíru, střídajících odstíny šedé, modré, hnědé, karmínové a světle zelené. 

Nechte si ušít oblek z kolekce Panorama a alespoň pocitově se ponořte do vzrušujícího objevování vzdálených měst.

Kolekce látek Scabal Panorama

Kolekce látek Scabal Panorama

Kolekce látek Scabal Panorama

Značka Cloth Ermenegildo Zegna zavítala do Prahy

Nová kolekce podzim / zima vás provede minimalistickými vzory, které duchaplně zohledňují aktuální módní trendy. Při volbě tkanin sáhla značka, tradičně, po materiálech nejvyšší kvality. V kolekci najdete výběrovou vlnu, kašmír, původem z vnitřního Mongolska, velbloudí vlnu, či dokonce vikuni, jejímuž rounu se pro jeho jedinečné vlastnosti v jihoamerických Andách přezdívá „vlákno bohů“. 

Pokud uvažujete o pořízení hřejivého obleku nebo stylového kabátu, s Cloth Ermenegildo Zegna nešlápnete vedle. 

Sezónní kolekce látek Ermenegildo Zegna


Albini spojuje exkluzivitu, komfort a úctu k planetě

Pohodlné, velmi elastické a ekologicky šetrné. Takové košiloviny, zpracované nejmodernějšími technologiemi nově přináší Albini. Ohleduplnost k přírodě tato kolekce reflektuje i zvolenou paletou barev, rozvíjející se přes odstíny bílé, krémové, béžové až po šedou. 

Z kolekce doporučujeme například látku Apres Ski (59 % bavlna a 41 % lyocell), která se pro svou hřejivost dokonale hodí na skleničku po dni stráveném na sjezdovce. 

Pokud se chcete trochu odvázat, bude vás bavit Wallpaper. Lehká látka s barevnými retro potisky na první pohled vyzařuje veselou atmosféru 70. let. 

V neposlední řadě doporučujeme Fluo. Výraznou látku, hýřící módními neonovými barvami, kombinující excentricitu a nadčasovost. 

Berte prosím v potaz, že tato kolekce je omezená. Zarezervujte si proto schůzku v pražském, či brněnském salonu co nejdříve. 

Sezónní kolekce látek Albini


Anglická elegance nikdy nevyjde z módy

Tradiční britská značka Thomas Mason se vrátila ke kořenům. Návrat do slavné minulosti své země vyjádřila klasickými designy, inspirovaných Tartany, které jsou neodmyslitelně spjaty například s Princem z Walesu. Všechny látky jsou provedeny v intenzivních a excentrických barvách, jako dělaných do sychravé, podzimní Anglie.

Sezónní kolekce látek Thomas Mason


Rezervace termínu schůzky