Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Oštěpař Jakub Vadlejch obléká prémiové obleky z GALARDu

25/04/2023
Zpět na seznam novinek

Nejlepší nejlepšímu. Olympionik Jakub Vadlejch v obleku z látky od našeho nového prémiového dodavatele

Chcete-li i vy oděv vrcholového sportovce, využijte slevu 15 % na obleky na míru z látek Ermenegildo Zegna.

Stejně jako ve vrcholovém sportu i v krejčovině se hraje o milimetry. Novou tváří GALARDU a mužem, kterému jsme na míru ušili oblek z látek našeho nového prémiového dodavatele Ermenegildo Zegna, se tak nemohl stát nikdo jiný než olympionik a stříbrný mistr světa v hodu oštěpem Jakub Vadlejch.

Hod oštěpem představuje disciplínu, při níž vždy rozhodují milimetry a kde je precizní výkon výsledkem dokonalého spojení síly a přesnosti hodu. V krejčovině je to podobné. V dílně sice nepotřebujeme fyzickou zdatnost – bez přesnosti, houževnatosti a soustředění na detail se ale neobejdeme. 

Jakub-Vadlejch_GALARD2.jpg#asset:7954


Délka je pak rozhodujícím faktorem úspěchu u šicího stroje i na atletickém stadionu. Právě milimetrová přesnost je Jakubova silná stránka. Svědčí o tom například stříbro získané na olympiádě v Tokiu nebo loňském mistrovství Evropy. I přes precizní ovládání jednotek míry se ale i Jakub přesvědčil, že jsou to právě milimetry, které dělají všechen rozdíl – na světovém šampionátu v roce 2017 sice hodil svůj osobní rekord 89,73 metrů, zlatá medaile mu ale unikla, a to o pouhých 160 milimetrů. 

Jedním z aspektů úspěchů je pro Jakuba i jeho dres, který ho v žádném ohledu nelimituje v dosažení vrcholových výsledků. V osobním životě to není jiné a Jakub je milovníkem módy, jehož skříň obývá již několik obleků z našeho krejčovství. 

Jakub-Vadlejch_GALARD3.jpg#asset:7955


Stejně jako u sportovního dresu, i u obleku či košile na míru platí, že jsou jako druhá kůže. Ta svého majitele provází na cestě za pracovními i osobními úspěchy. Podobně jako dres tedy musí perfektně sedět a vzbuzovat ve vás pocit neporazitelnosti. 

Tyto vlastnosti pro nás do poslední nitky naplňují látky prémiové italské značky Ermenegildo Zegna, které jsou nově součástí nabídky našich salónů. 

Tradice značky sahá do severní Itálie roku 1910 a nyní patří k nejúspěšnějším podnikům na poli módy řízeným již třetí generací vizionářské rodiny. Zahrnuje také nespočet dalších značek – od pánských oděvů Zegna či Thom Browne, které můžete znát z přehlídkových mol, přes parfémy až po akvizice tradičních italských zpracovatelů vlny či hedvábí.

Jakuba jsme v duchu „nejlepší nejlepšímu“ oblékli do obleku z látky Ermenegildo Zegna, který je tak komfortní, že si jej oštěpař může klidně obléci i na trénink. Tkanina ze vzorníku High Comfort je ze 100% australské vlny. Má naturální streč, díky kterému se přizpůsobí tělu a umožní vám podávat výkony olympionika. 

Jakub-Vadlejch_GALARD4.jpg#asset:7956


Variabilní je navíc i ve svém využití – na den ho obléknete s tričkem a teniskami, na večer doplníte košilí, kravatou a koženými polobotkami. Jde jednoduše o oblek, který ve vaší skříni zaujme zlatou příčku.

Až do 31.8.2023 u nás navíc obleky šité z látek Ermenegildo Zegna pořídíte se slevou 15 %

Ozvěte se svému módnímu konzultantovi nebo si sjednejte schůzku v našem salónu v Brně či Praze a oblékejte oděv olympionika i vy.

Rezervace termínu schůzky