Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Prvotřídní vlna i luxusní samet. Představujeme materiály tohoto podzimu

30/09/2019
Zpět na seznam novinek

Jakmile přijde podzim, není výjimkou, že v průběhu jednoho dne zažijete ranní mráz, horké polední slunce i typickou podvečerní plískanici. Oblékat se do takového počasí je výzva. Obtížná, ale ne nepřekonatelná. Zvlášť vybavíte-li si svůj šatník oděvy z materiálů, které do našich salónů putují z míst, kde o špatném počasí skutečně něco ví.

Nechte si šít z vlny ze Skotské vysočiny

Prémiová značka Holland&Sherry vyrábí látky v kvalitě, která odpovídá podnebí na britském poloostrově. Tam, na zelených pastvinách Skotska, se pasou stáda ovcí, z jejichž vlny později vznikají látky připravené čelit nejen rozmarům počasí, ale i módnímu vkusu milovníků kvality po celém světě. Naše klienty nevyjímaje.

Ve vzorníku Dakota proto najdete vlněné látky v nadčasových odstínech inspirovaných barvami rozlehlých plání, hlubokých jezer i dubových sudů na whisky. Ze zkušenosti víme, že tyto látky ze 100% vlny jsou nejen praktické na každodenní nošení, ale také hodně vydrží. Bez ohledu na to, zda si z nich necháte ušít separátní sako, podzimní kabát nebo kalhoty do města či na venkov.

podzim_novinka4.png#asset:7231:contentImage

Z oblasti Scottish Borders kousek od Edinburghu vzešla inspirace také pro vzorník Sherry Tweed. Látky, které v něm najdete, v sobě spojují tradiční vzory historických osad ve Tweed Valley s moderní barevnou paletou a způsobem zpracování vlny. Výsledkem jsou odolné látky, která zahřejí, jsou příjemné na dotek a potěší oko nejen těch, kterým v žilách koluje slabost pro anglický styl. Hodí se na separátní kalhoty, saka i vesty.

podzim_novinka1.png#asset:7232:contentImage

Trenčkoty, saka i košile. Nebojte se vrstvení

Není špatného počasí, jen špatného oblečení. Známé severské přísloví využijete, i když se oblékáte v Praze či v Brně. Klíčem k úspěchu jsou nejen kvalitní materiály, ale i vrstvení oděvů.

Začněte s košilí ze 100/% bavlny ze vzorníku Albini, který nabízí látky v bílé či v decentních pastelových odstínech inspirované italskou elegancí. Košile, které šijeme z těchto látek, budete opravdu rádi nosit – jsou prodyšné, jemné a při nošení o nich nebudete ani vědět.

podzim_novinka7.png#asset:7233:contentImage

Ke košili oblékněte separátní sako a kalhoty na míru. Látky vám pomůžeme vybrat z mnoha vzorníků značky Holland&Sherry.

K podzimní módě patří trenčkot stejně jako k zimě kabát. Původně inspirovaný vojenskými svrchníky je dnes tento lehký plášť s páskem a dvouřadým zapínáním synonymem elegance a nadčasového stylu. Ušijeme vám ho z exkluzivního vzorníku Holland&Sherry, který obsahuje 9 látek ze 100% bavlny v tradiční béžové, neutrální zelené, modré a šedé i výrazné červené.

podzim_novinka2.jpg#asset:7234:contentImage

Kašmír a samet. Dopřejte si dotek luxusu

Pokud si tento podzim chcete užít ve společnosti šlechty, nechte si šít ze vzorníků Cashmere Pure Opulence od značky Holland&Sherry. Najdete v něm látky celosvětově vyhlášené kvality vhodné na saka a kabáty z vlny kašmírských koz žijících v Mongolsku.

Kašmír je hebký na dotek, hodně hřeje a jeho vlákna mají výrazné barvy i lehký lesk. Pocit, který zažijete, když takové sako obléknete, se dá popsat snad jen slovem majestátní – není divu, že si tento typ vlny oblíbila už viktoriánská šlechta.

podzim_novinka6.png#asset:7235:contentImage

Ve stejně dobré společnosti budete i v případě, že vám trocha extravagance není cizí. Tehdy si nechte sako šít ze sametu, který v mnoha výrazných odstínech najdete ve vzorníku Velvets. Sofistikovaná jemnost sametu z něj dělá materiál, se kterou hravě naplníte kreativní dress code formálních akcí.

podzim_novinka10.jpg#asset:7236:contentImage

Vyjma zmíněných vzorníků najdete v našich salónech široký výběr kvalitních látek vhodných k šití celé podzimní garderoby. Neváhejte nás proto navštívit. Stačí si domluvit schůzku

podzim_novinka3.jpg#asset:7238:contentImagepodzim_novinka5.jpg#asset:7237:contentImagepodzim_novinka11.jpg#asset:7239:contentImagepodzim_novinka8.jpg#asset:7240:contentImagepodzim_novinka12.jpg#asset:7241:contentImage


Rezervace termínu schůzky