Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Představujeme trendy svatební sezóny i zvýhodněné balíčky pro ženichy

22/04/2024
Zpět na seznam novinek


Chystáte-li se tento rok říct jedno důležité „ano“, je výběr svatebního oděvu jedním z kroků, který vás nemine. Pozitivní ovšem je, že po návštěvě salónů GALARD můžete tento úkol s klidem vypustit, neboť my se o oděv ženichů i svatebčanů postaráme od obleku až po manžetové knoflíčky. 

Seznamte se s cenově zvýhodněnými balíčky a se svatebními trendy pro letošní sezónu, které jsme pro letošek pečlivě připravili. Nicméně neváhejte a zvlášť berete-li se v létě, přijďte ideálně nejpozději do května – máte tak jistotu širokého výběru materiálů, který může být v letních měsících omezený kvůli prázdninovému režimu italských tkalcoven. 

Schůzku si proto sjednejte klidně hned.


Využijte cenově zvýhodněných balíčků pro ženichy, svědky a další svatebčany

Aby umělecké dílo vaší svatby bylo doladěné do posledního detailu, postaráme se nejen o oděv ženicha, ale také svědka, tatínků, družby a dalších svatebčanů. I přes rozdílné osobnosti každého z mužů sladíme jejich outfity drobnými detaily, které zajistí perfektní výsledný dojem. 

Neformální balíček: LEŽÉRNÍ ELEGÁN  

Ideální volba, pokud plánujete neformální svatbu v boho stylu, v přírodě nebo na pláži. Na míru vám ušijeme košili a kalhoty z bavlny či lnu a outfit doladíme koženými teniskami. 

Cena 17.990 Kč (Namísto 20.890 Kč)

GALARD-BEACH-WEDDING.JPG#asset:8107


Klasický balíček: ŽENICH NA MÍRU 

Tradiční kombinace pro moderního ženicha – obléknete dvoudílný oblek a košili šité na míru z vybraných látek. K nim sladíme kravatu i ponožky tak, abyste ve svatební den cítil jako nikdy dřív.

Cena 28.890 Kč (Namísto 32.429 Kč)

GALARD-WEDDING-BEIGE-SUIT.jpeg#asset:8103


Prémiový balíček: SVATBA PO ITALSKU 

Balíček ve stylu dolce far niente, díky kterému obléknete oděv plný italské elegance – na míru vám ušijeme dvoudílný oblek a košili z vybraných italských látek, které doladíme hedvábnou kravatou či motýlkem. Outfit doplníme kapesníčkem, manžetovými knoflíčky, ponožkami, páskem a polobotkami. 

Cena 46.990 Kč (Namísto 52.200 Kč)

GALARD_HAMID_svatba-2.jpg#asset:8102


Prémiový balíček: ANGLICKÝ GENTLEMAN

Zvolte pro svůj den oděv hodný britské smetánky. Oblékněte dvoudílný oblek a košili na míru z vybraných anglických látek, k nim pak hedvábnou kravatu či motýlek, kapesníček, manžetové knoflíčky, polobotky, ponožky a pásek. Vše na míru ušité a sladěné nejen podle stylu vaší svatby, ale především v souladu s vaší jedinečnou osobností.

Cena 53.790 Kč (Namísto 62.700 Kč)

GALARD-_tymomenty_oldrichhrb_1920px026.jpg#asset:8104

Photo credit: Oldřich Hrb

Luxusní all-in-one balíček: MUŽ S POVOLENÍM OKOUZLIT 

Svatební den si žádá výjimečnou péči a s touto kombinací získáte povolení okouzlit precizně zpracovaným a sladěným oděvem. Ručně vám ušijeme dvoudílný oblek a košili na míru z luxusních italských nebo anglických látek. K nim sladíme hedvábnou kravatu nebo motýlek, kapesníček, manžetové knoflíčky, ponožky a pásek. Obujete kožené polobotky, s kterými vykročíte vstříc dobrodružství nové kapitoly vašeho života.

Cena 79.990 Kč (Namísto 89.550 Kč)

Galard-wedding.jpg#asset:8099

Photo credit: Atelier za humny


Trendy pro letošní sezónu: převažují tradiční obleky, nosí se ale i tenisky nebo len

Svatba je tak trochu umělecké dílo složené z velkých či menších mozaik. Oblek ženicha, potažmo dalších svatebčanů, rozhodně patří k těm důležitým střípkům skládačky – v prvé řadě nás tedy zajímá, jaké máte pro svůj den plány. Podle toho, a v souladu s vaším stylem a osobností, pak ladíme výsledný oděv. 

Možností je nepočítaně – od velmi formálních smokingů či žaketů přes propracované obleky až po ležérní outfity složené třeba ze separátních kalhot a košile na míru.

Přečtěte si svatebního průvodce: jak vybrat oblek pro ženicha

Prim vždy hraje výběr materiálu, neboť právě ten zajistí, že se v náročný den budete cítit pohodlně. V našich vzornících najdete látky prestižních italských a britských značek, které jsou vždy přírodní a tedy prodyšné, pružné a příjemné na omak. Pro obleky zároveň vybíráme moderní, málo mačkavé látky tak, abyste měli jistotu perfektního vzhledu po celý den. 

Vedle tradičních oblekových látek je nyní oblíbený i uvolněnější styl, kterého docílíme šitím ze lnu, bavlny, hedvábí a jejich kombinací. 

Rozvolňuje se i barevná paleta, kterou muži ve svatební den oblékají – vedle klasické šedé či tmavě modré dejte přednost například nyní populárním odstínům zelené či paletě přírodních tónů od světle pískové až po tmavě hnědou. Ačkoliv oblíbené jsou jednobarevné oděvy, nebojte se ani vzorů – třeba jemného kára, kterým dodáte do outfitu barevný akcent.

Ačkoliv toto životní rozhodnutí vyžaduje pevný krok kožené polobotky, stále častěji oblékají ženichové i svatebčané třeba kožené tenisky nebo mokasíny. Obojí se hodí jak k méně formálnímu outfitu, tak i k vhodně zvolenému obleku.

Rezervujte si schůzku v GALARDu a přenechte péči o svatební oděv zkušeným konzultantům a krejčím – místo toho raději naplánujte, jak si se svojí drahou polovičkou užijete zbytek života.

Rezervace termínu schůzky