Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Šijeme firmám dress code na míru

23/07/2019
Zpět na seznam novinek

Stará pravda říká, že dobrý první dojem můžete udělat jen jednou. Na rande i obchodní schůzce. V prvním případě váš protějšek okouzlíte i nedbalou elegancí, ale v tom druhém musí být váš outfit perfektní do posledního milimetru. A právě proto nabízíme firmám šití firemního dress code na míru:

  • Pro pány i dámy, týmy nebo celé firmy šijeme košile na míru, přičemž respektujeme přání celé společnosti, ale i žádosti o individuální úpravy. Košile každého ze zaměstnanců se může lišit tvarem límečku, manžetami nebo zapínáním.
  • Vedle vyšitého loga šijeme také z látek s personalizovaným potiskem – například pro síť optik Aleše Žejdla jsme navrhli košile s potiskem brýlí.
  • Přijedeme za vámi kamkoliv. Měření a zkoušky tak mohou probíhat v soukromí vašich kanceláří.Přečtěte si, jak jsme pro ostravské vývojáře šili košile na míru

Od prvního nápadu přes výběr materiálu a personalizovaný potisk látky až po poslední knoflíček. Ostravští vývojáři z RAYNET CRM nyní nosí nové košile na míru s hravým detailem v podobě firemního loga.

raynet7.jpg#asset:7103:contentImageVedle košil šijeme firmám i obleky či kostýmky, a nebo na školení pomáháme s vyladěním dress code v rámci korporátních pravidel.

Pokud i vy toužíte po sladěné firmě, kontaktujte nás.


Rezervace termínu schůzky