Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Rezervace termínu schůzky
×
MENU

Nechte si v brněnském salónu ušít separátní sako a dostanete kalhoty jako dárek

20/03/2019
Zpět na seznam novinek

Stačí mít jen dvě a po celý rok se o vašem stylu bude šeptat v kuloárech. Nemluvíme o luxusních vozech ani výjimečných lahvích koňaku, ale o separátním saku na míru. To ostatně do pánského šatníku patří stejně nezbytně jako třeba oblek či dobře padnoucí kabát.

Právě proto jsme si pro vás v brněnském salónu připravili akci, s níž s grácií zvládnete ta období v roce, kdy se teploty v průběhu dne střídají rychleji, než stihnete vyslovit „sako“.

Necháte-li si u nás ušít separátní made-to-measure sako, rozšíříte si svůj šatník zároveň i o chinos kalhoty z vybraných látek DANDY v hodnotě 11 900 Kč, které od nás dostanete jako dárek. Celý outfit tak získáte za 22 tisíc Kč a je samozřejmostí, že vám rádi poradíme, s jakými doplňky ho nosit po celé jarní období. Platí ovšem, že gentleman, který si nechá šít z poslední nabízené látky, celou akci ukončí.

Chcete-li se připravit na první jarní dny, rezervujte si schůzku v našem salónu anebo zavolejte svému módnímu konzultantovi.

P.S. Inspirujte se, jak separátní sako nosit a kombinovat.

sako1.jpg#asset:7017:contentImage


Rezervace termínu schůzky